DO GÓRY

PO - CZYTAJ, PO - LUB, PO - KAŻ ZNAJOMYM I... ZA - DZIAŁAJ!

Freeride Film Festival Tour 2015, czyli freeride’owa podróż przez cały świat!


Po raz kolejny listopad będzie w tym roku wyjątkowo mroźny. To wszystko za sprawą wypełnionego gwiazdami freeride'owymi autokaru, który swoją trasę rozpocznie w Innsbrucku, zatrzyma się w Monachium, a potem zawita do Krakowa (9 listopada) i Warszawy (10 listopada). To już IV edycja festiwalu niezwykłych filmów freeride’owych, połączonych w ramach popularnej oraz prestiżowej imprezy, która rokrocznie zapełnia sale kinowe.

Freeride Film Festival to nie tylko przegląd najlepszych produkcji filmowych, to wspaniała atmosfera, możliwość spotkania światowej klasy riderów, integracja środowiska oraz atrakcyjne nagrody.

Koniecznie zarezerwuj daty!
Kraków 9 listopada - Kino Kijów Centrum, godz. 19.00
Warszawa 10 listopada - Multikino Złote Tarasy, godz. 19.00
Bilety dostępne na stronie http://pl.freeride-filmfestival.com/, w kinie Kijów Centrum oraz w Multikinie Złote Tarasy.

freeride.jpeg

Moderator tegorocznego festiwalu i światowej klasy snowboardzista Flo Orley wraz z grupą snowboardzistów wybierają się na eksplorację Islandii. Wyspy położonej w północnej części Atlantyku, kapryśnie dającej się we znaki wszystkimi czterema żywiołami. Film ukazuje zapierające dech w piersiach krajobrazy, trudne linie zjazdu w górach oraz bezkres i wolność życia na Islandii.

W czasie Freeride World Tour 2015 głównym punktem programu był przystanek Alaska. Sam Smoothy, Jeremie Heitz i Wille Lindberg będący w światowej czołówce freeride`u, postanawiają wspólnie przebyć drogę wzdłuż zachodniego wybrzeża Kanady. W trakcie ich podróży odkrywają malownicze krajobrazy, spotykają się z inspirującymi ludźmi oraz poznają różnorodność Kolumbii Brytyjskiej. Film traktuje nie tylko o sportowych wyczynach, ale również o relacjach międzyludzkich.

Oficjalna strona: http://pl.freeride-filmfestival.com/
Trailer: https://youtu.be/MXZXOGsZTEE
Prasa: http://www.freeride-filmfestival.com/presse/

Goście:
Andrzej Bargiel
Matthias “Hauni” Haunholder
Lena Stoffel
Aline Bock
Sandra Lahnsteiner
Arnaud Cottet
Nadine Wallner

Moderatorzy:
Flo Orley i Harry Putz

 

Ta strona korzysta z plików cookie.